Servisler

Servisler

Bakım, Onarım Servisleri ve Yedek Parça

Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi: 09:00-17:00, Hafta sonu: –

1962 yılında kurulan firmamız; ulusal ve global plastik firmalarının ihtiyaç duyduğu plastik kırma ve geri dönüşüm teknolojileri üretmektedir. Söz konusu geri dönüşüm makineleri üretiminde yarım asırı aşan firmamız, sektörde iddialı bir isim haline gelmiştir. Uzman kadrosu, imalat gücü, makine parkuru, üretim teknolojileri ile kendi pazarında kalitesinden ve ilkelerinden ödün vermeyen, rakipleri arasında rahatça seçilen İnan Makine,  geri dönüşüm sektöründe markalaşmıştır.

İnan Makine, hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, müşterilerinin değişken ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için, çağdaş ve teknolojik çözümler bulması, sorunlara zamanında müdahale, satış sonrası sağladığımız eğitim ve servis hizmetlerinin yanı sıra vermiş olduğumuz garanti ve güven ile yerini sağlamlaştırmıştır.

İnan Makine, üretim birimlerinde farklı talepleri karşılayabilmek, dünya standartlarına uygun üretim yapabilmek amacıyla sektörün haber ve teknolojilerini sürekli yakından takip eder.

Üretimin her aşamasında üretim yönetimi ve kontrolü zamanında yapılmaktadır. Sosyal sorumluluklarının farkında olan İnan Makine, çevreye ve insana duyarlı olarak üretim yapmakta, personelinin sağlık ve iş güvenliği için uluslararası kriterleri takip etmekte ve uygulamaktadır.

 

Servis İletişim Numaraları Yedek Parça Talep Formu

Servis Galeri