KURUMSAL

1962 senesinde İstanbul'da kurulan İnan Makine; eğitimli, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla hizmet vermektedir.İnan Makine yarım yüzyıla yaklaşan tecrübesi ve kalitesiyle plastik geri dönüşüm makinelerin üretiminde öncü firma olmuştur.

 

Firmamız ulusal ve global plastik firmalarının ihtiyaç duyduğu plastik kırma ve geri dönüşüm teknolojileri üretmektedir.İnan Makine müşteri taleplerine en ve en uygun çözümü sunmayı prensib haline getirmiştir.Satış sonrası eğitim ve servis verdiğimiz garanti ile sorunsuz ve güvenli kırma makineleri üretmekteyiz.

 

Ürünlerimiz yüksek kaliteli mühendislik ve malzemeyle üretilip en uygun fiyata müşterilerimize sunulmaktadır.Rakip firmaların önünde en yeni teknolojiyi takip ederek, kalitesi ve sağlamlığıyla plastik geri dönüşüm sektöründe marka olmuştur.

 

Üretim maliyetlerini düşürmeye, kalite ve güvenliğe önem veriyorsanız önce bizi arayınız...

 

KULLANIM ALANLARI

 

Her plastik formu için PWC, Polistiren, Polietilen, Poliprobilen, Polikarbonat, Poliyamide.Her tür plastik boru, profiller, filmler, şişeler, varaklar, kablo, levhalar, ilaç, çay, kahve, kemik, kuruyemiş, tahta, hatalı malların imhası tüm plastik artıklar, bakır, kağıt, karton, hurda, plastik, ip, çuval, torba, damacana, pet şişesi, kasalar vb.

 

KOMPLE GERİ DÖNÜŞÜM HATLARI

 

  • Yıkamalı PET-PE hatları
  • Bakır Kablo Geri Dönüşüm Hatları
  • Araç Lastiği Kırma Hatları
  • Tozlama Hatları